Skup samochodów Wieniawa

Auto Skup Wieniawa – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomOferta naszej firmy obejmuje nie tylko kasację i złomowanie, ale też skup pojazdów Wieniawa, bez względu na ich techniczny stan, markę czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do części naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdy pojazd możemy odebrać, wycenić i dobrze za niego zapłacić. Nie ma znaczenia również posiadanie ważnej polisy czy przeglądu, ich brak nie żadną przeszkodą nie będzie dla zakupu. Nasz podstawowy cel to jest szybkość i sprawność obsługi oraz pełne zadowolenie klientów, dlatego też maksymalnie ograniczamy wszystkie formalności.

Wszelkie ustalenia, wiążące się z przygotowaniem wyceny i umówieniem odbioru najczęściej załatwiamy telefonicznie lub mailowo. U nas nie musisz czekać tygodnia na przyjazd lawety, w większości przypadków będzie to załatwione w następnym dniu. Tak samo jest z wypłatą środków i pozostałymi formalnościami. Pracownicy naszej firmy mają przy sobie pieniądze, które wypłacają klientom, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty konieczne do wykreślenia pojazdu z ewidencji i zwrotu części ubezpieczenia.

Kasacja i złomowanie pojazdów Wieniawa

kasacja i złomowanie, auto złomBardzo często mocniej uszkodzony lub zepsuty samochód staje się dla jego posiadacza dużym problemem. Zajmuje dużo miejsca, a do tego trzeba za niego co roku opłacać opłacać obowiązkowe ubezpieczenie OC, aby się nie narazić na poważne kary. W takim przypadku często najlepszym wyjściem będzie złomowanie auta Wieniawa i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A decydując się na to z naszą firmą można na tym jeszcze coś zyskać, ponieważ proponujemy naprawdę atrakcyjne w porównaniu z konkurencją ceny. Pracujemy całkowicie legalnie, mamy działalność gospodarczą oraz wszystkie wymagane przepisami pozwolenia i certyfikaty.

Wiele lat na naszym rynku dało nam bogate doświadczenie w tej branży, co docenia wielu zadowolonych klientów biznesowych i prywatnych. Naszym dużym atutem jest bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt. Lawetami dojeżdżamy po odbiór niesprawnych aut, a ich kasacja jest przeprowadzana przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Wieniawy oraz w miejscowościach w okolicy.