Skup samochodów Białobrzegi

Auto Skup Białobrzegi – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złom
Niektóre firmy ma szereg ograniczeń związanych z rocznikiem pojazdów, które skupują, ich stanem technicznym czy markami. My takich ograniczeń nie wprowadzamy – jesteśmy zainteresowani wszystkimi autami, jakie mają klienci naszej firmy. Nie ma dla nas znaczenia to, czy auto jeździ, jak wygląda lub czy posiada ważne ubezpieczenie OC – kupimy każdy. Przy prowadzeniu skupu samochodów Białobrzegi przede wszystkim się staramy stawiać na wygodę i zadowolenie współpracujących klientów, z tego też powodu proponujemy sporo różnych ułatwień. Przede wszystkim maksymalnie się staramy zredukowań wszystkie formalności. Wstępną, darmową ofertę przedstawiamy podczas rozmowy telefonicznej, a po zaakceptowaniu jej umawiamy datę odbioru.

Po popsute samochody jeździmy własną lawetą, a nasi pracownicy posiadają zarówno odpowiednią ilość gotówki, jak również załatwiają niezbędne formalności. Tak więc jeśli chcesz wygodnie i szybko sprzedać swój samochód w Białobrzegach oraz miejscowościach w pobliżu, zadzwoń do nas. Damy Ci dobrą wycenę, pieniądze do ręki oraz dokumenty niezbędne do wyrejestrowania.

Kasacja i złomowanie pojazdów Białobrzegi

kasacja i złomowanie, auto złomKażdy bez wyjątku pojazd, nawet jeśli będzie zepsuty lub poważnie uszkodzony, posiadać musi obowiązkową polisę OC. Jeśli właściciele takich aut nie chcą płacić co roku za ubezpieczenie, to na przykład mogą je zezłomować i wyrejestrować. A jeżeli to zrobią w naszej firmie, to jeszcze mogą na tym zarobić, ponieważ pod względem wycen jesteśmy naprawdę konkurencyjni. Na wszystkie świadczone przez naszą firmę usługi złomowania oraz kasacja samochodów Białobrzegi posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia, prowadzimy oczywiście zarejestrowaną działalność.

Wieloletnia praktyka w tej branży będzie się przekładać na wysoki standard obsługi i wielu klientów, zarówno osób prywatnych jak też firm różnych branż.

Wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, w którego skład wchodzą lawety do transportu odbieranych pojazdów i wyspecjalizowane urządzenia mechaniczne służące do ich kasacji. Przede wszystkim działamy na obszarze miejscowości Białobrzegi oraz w jej okolicach, lecz dojedziemy bez problemów w każde, wskazane przez klienta miejsce.