Skup samochodów Grójec

Auto Skup Grójec – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomNasza oferta obejmuje nie tylko samo złomowanie, ale także skup samochodów Grójec, bez względu na ich techniczny stan, markę czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdy pojazd możemy odebrać i dobrze za niego zapłacić. Nie ma znaczenia również posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, ich brak nie będzie przeszkodą dla zawarcia transakcji. Naszą główną ideą jest szybkość i sprawność obsługi oraz pełne zadowolenie klientów, tak więc maksymalnie ograniczamy niezbędne formalności. Wszelkie ustalenia, wiążące się z przygotowaniem wyceny i umówieniem odbioru przeważnie załatwiamy telefonicznie lub mailowo.

U nas nie trzeba czekać dwóch tygodni na przyjazd lawety, w większości przypadków będzie to załatwione w następnym dniu. Tak samo jest z zapłatą za samochód oraz resztą formalności.

Pracownicy naszej firmy mają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty konieczne do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu części ubezpieczenia.

Kasacja i złomowanie pojazdów Grójec

kasacja i złomowanie, auto złomBardzo często poważniej popsuty czy zniszczony pojazd staje się dla jego właściciela sporym problemem. Zajmuje dużo miejsca, a dodatkowo płacić trzeba za niego co roku opłacać obowiązkowe ubezpieczenie OC, żeby się nie narazić na poważne kary. W takich sytuacjach często najlepszym wyjściem będzie złomowanie i kasacja takiego auta i pozbycie się problemów z tym związanych. A robiąc to w naszej firmie da się jeszcze na tym zarobić, gdyż dajemy naprawdę ciekawe w porównaniu z konkurencją ceny.

Funkcjonujemy zgodnie z prawem, mamy zarejestrowaną działalność oraz wymagane przepisami prawa pozwolenia i certyfikaty. Wiele lat na rynku dało nam sporo doświadczenia w tej branży, co docenia wielu zadowolonych klientów biznesowych i prywatnych. Nasz duży atut to bardzo nowoczesny, zaawansowany park maszynowy.

Nasze lawety dojeżdżają aby odebrać uszkodzone pojazdy, a ich kasacja jest realizowana za pomocą specjalistycznych urządzeń. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Grójca oraz w miejscowościach w okolicy.