Skup samochodów Iłża

Auto Skup Iłża – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

kasacja i złomowanie, auto złomNasza propozycja nie tylko obejmuje złomowanie i kasację, ale też skup aut Iłża, bez patrzenia na ich techniczny stan, markę czy stopień uszkodzeń. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm nie mamy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać, wycenić i zapłacić za niego odpowiednio. Nie ma znaczenia również posiadanie ważnej polisy czy przeglądu, brak tych dokumentów nie żadną przeszkodą nie będzie dla zakupu.

Nasz podstawowy cel to jest szybka, sprawna obsługa oraz zadowolenie klientów, dlatego też ograniczyliśmy do minimum sprawy formalne. Wszelkie ustalenia, wiążące się z wyceną i umówieniem odbioru przeważnie załatwiamy elektronicznie lub przez telefon. U nas nie trzeba czekać tygodnia na przyjazd lawety, z reguły będzie to załatwione w następnym dniu. Identycznie jest z wypłatą środków i resztą formalności.

Pracownicy naszej firmy posiadają przy sobie pieniądze, które od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty konieczne do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu nadpłaconego ubezpieczenia.

Kasacja i złomowanie pojazdów Iłża

skup samochodów, auto złomW wielu przypadkach poważnie uszkodzony lub zepsuty pojazd może być dla jego posiadacza dużym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a poza tym trzeba za niego co roku opłacać płacić wymagane ubezpieczenie OC, żeby nie narazić się na karę finansową. W takich przypadkach często najlepszą opcją będzie kasacja auta Iłża i pozbycie się problemów z tym związanych. A decydując się na to z naszą firmą da się jeszcze na tym zarobić, ponieważ oferujemy naprawdę atrakcyjne w stosunku do konkurencji ceny. Działamy w pełni legalnie, posiadamy zarejestrowaną działalność gospodarczą a także wymagane przez przepisy zezwolenia i certyfikaty.

Wiele lat na rynku dało nam duże doświadczenie w tej branży, co miało okazję docenić wielu zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych. Nasz duży atut to nowoczesny, zaawansowany technologicznie park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór niesprawnych aut, a ich kasacja realizowana jest przy użyciu specjalnych urządzeń. Swoje usługi świadczymy między innymi na terenie Iłży oraz w miejscowościach w pobliżu.