Skup samochodów Kozienice

Auto Skup Kozienice – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomCzęść firm stosuje ograniczenia związane z wiekiem pojazdów, które skupują, ich stanem technicznym czy markami. My nie wprowadzamy takich ograniczeń – zainteresowani jesteśmy wszystkimi autami, jakie posiadają nasi klienci. Nie liczy się dla nas to, czy samochód jeździ, jak wizualnie wygląda lub czy posiada ważne obowiązkowe ubezpieczenie OC – każdy chętnie kupimy. Prowadząc skup samochodów Kozienice po pierwsze staramy się stawiać na pełne zadowolenie klientów, dlatego też proponujemy sporo rozmaitych ułatwień. Przede wszystkim staramy się maksymalnie zredukowań niezbędne formalności. Wstępną, darmową propozycję dajemy w czasie rozmowy telefonicznej, a po jej zaakceptowaniu uzgadniamy datę odbioru.

Po popsute pojazdy podjeżdżamy własnymi lawetami, a pracownicy naszej firmy mają zarówno odpowiednią ilość gotówki, jak również załatwiają niezbędne formalności. Dlatego też jeśli chciałbyś wygodnie i szybko pozbyć się swojego samochodu w Kozienicach oraz okolicznych miejscowościach, skontaktuj się z nami. Damy Ci dobrą wycenę, pieniądze do ręki a także dokumenty niezbędne do wyrejestrowania.

Kasacja i złomowanie pojazdów Kozienice

kasacja i złomowanie, auto złomKażdy bez wyjątku pojazd, jeżeli nawet jest zepsuty lub po poważnym wypadku, musi posiadać obowiązkową polisę komunikacyjną. Gdy posiadacze takich pojazdów nie chcą ponosić kosztów ubezpieczenia, to mogą na przykład je zezłomować i wyrejestrować. A jeśli zdecydują się zrobić to u nas, to na tym jeszcze zyskają, ponieważ pod względem stawek mocno wyprzedzamy konkurencję. Na oferowane przez nas usługi złomowania i kasacji aut Kozienice otrzymaliśmy stosowne certyfikaty i pozwolenia, oczywiście prowadzimy zarejestrowaną gospodarczą działalność.

Wieloletnia praktyka w tej branży przekłada się na wysoki standard pracy i wielu usatysfakcjonowanych klientów, zarówno prywatnych jak również przedsiębiorstw i firm. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w skład którego wchodzą lawety do transportu uszkodzonych aut oraz specjalistyczne maszyny służące do ich kasacji.

Przede wszystkim działamy na obszarze miejscowości Kozienice oraz w jej okolicach, lecz dojedziemy bez problemów w każde, wskazane przez klienta miejsce.