Skup samochodów Lipsko

Auto Skup Lipsko – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomPropozycja naszej firmy nie tylko obejmuje złomowanie i kasację, lecz również skup pojazdów Lipsko, bez względu na ich techniczny stan, model czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do części naszej konkurencji nie wprowadziliśmy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać i za niego należycie zapłacić. Bez znaczenia jest również posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, brak tych dokumentów nie będzie przeszkodą dla zakończenia transakcji. Naszą główną ideą jest szybkość i sprawność obsługi oraz zadowolenie naszych klientów, z tego też powodu ograniczyliśmy do minimum sprawy formalne. Pierwsze ustalenia, wiążące się z szacunkową wyceną i umówieniem odbioru przeważnie załatwiamy elektronicznie lub przez telefon.

U nas nie musisz czekać kilku dni na lawetę, w większości przypadków będzie to załatwione następnego dnia. Taka sama jest sytuacja z zapłatą za samochód i pozostałymi formalnościami. Nasi pracownicy posiadają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają komplet dokumentów, niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu nadpłaconej polisy.

Kasacja i złomowanie pojazdów Lipsko

skup samochodów, auto złomBardzo często poważniej uszkodzony lub zepsuty samochód może być dla posiadacza dużym problemem. Zajmuje dużo miejsca, a dodatkowo trzeba za niego co roku opłacać opłacać obowiązkową polisę, żeby się nie narazić na poważną karę. W takich sytuacjach często najlepszym wyjściem będzie kasacja i złomowanie takiego samochodu i pozbycie się związanych z nim problemów. A robiąc to w naszej firmie można na tym jeszcze coś zyskać, ponieważ proponujemy niezwykle wysokie w stosunku do konkurencji ceny. Działamy w pełni legalnie, mamy działalność gospodarczą a także wszystkie wymagane przez przepisy certyfikaty i pozwolenia.

Długie lata na rynku dało nam duże doświadczenie w branży, co docenia wielu usatysfakcjonowanych klientów biznesowych i prywatnych. Nasz duży atut to bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt. Lawetami przyjeżdżamy aby odebrać uszkodzone pojazdy, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy wyspecjalizowanych urządzeń. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Lipska oraz w miejscowościach w okolicy.