Skup samochodów Orońsko

Auto Skup Orońsko – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomNasza oferta obejmuje nie tylko kasację i złomowanie, lecz również skup pojazdów Orońsko, bez względu na ich ogólny stan, typ czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do części naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdy pojazd możemy odebrać i za niego należycie zapłacić. Bez znaczenia jest również posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, nieposianie ich nie żadną przeszkodą nie będzie dla zakupu.

Naszym podstawowym celem jest sprawna, wygodna obsługa oraz zadowolenie naszych klientów, z takich też powodów do minimum ograniczyliśmy sprawy formalne. Pierwsze ustalenia, wiążące się z wyceną i umówieniem odbioru załatwiamy elektronicznie lub przez telefon. U nas nie musisz czekać dwóch tygodni na dotarcie lawety, z reguły możliwe to będzie w następnym dniu. Taka sama jest sytuacja z rozliczeniem oraz pozostałymi formalnościami. Pracownicy naszej firmy mają przy sobie gotówkę, którą wypłacają klientom, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty konieczne do wykreślenia samochodu z ewidencji i zwrotu części ubezpieczenia.

Kasacja i złomowanie pojazdów Orońsko

kasacja i złomowanie, auto złomBardzo często poważnie zepsuty czy uszkodzony samochód staje się dla posiadacza dużym problemem. Gdzieś musi stać, a oprócz tego co roku trzeba za niego płacić wymagane ubezpieczenie OC, żeby nie narazić się na poważną karę. W takich przypadkach często najlepszą opcją będzie złomowanie auta Orońsko i pozbycie się problemów z tym związanych. A decydując się na to z naszą firmą można zarobić coś jeszcze na tym, gdyż dajemy naprawdę wysokie w porównaniu z konkurentami stawki.

Funkcjonujemy zgodnie z prawem, posiadamy zarejestrowaną działalność a także wymagane przepisami prawa pozwolenia i certyfikaty. Wiele lat na rynku dało nam bogate doświadczenie w tej branży, co doceniło wielu zadowolonych klientów prywatnych i biznesowych.

Nasz duży atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po niesprawne auta, a ich kasacja jest przeprowadzana przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Orońska oraz w miejscowościach w pobliżu.