Skup samochodów Pionki

Auto Skup Pionki – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

kasacja i złomowanie, auto złomNiektóre z konkurencyjnych firm stosuje ograniczenia związane z wiekiem złomowanych pojazdów, ich markami czy stanem technicznym. My takich ograniczeń nie wprowadzamy – jesteśmy zainteresowani wszystkimi autami, jakie posiadają nasi klienci. Nie ma dla nas znaczenia to, czy auto jeździ, jak prezentuje się wizualnie lub czy ma ważne obowiązkowe ubezpieczenie OC – każdy weźmiemy. Przy prowadzeniu skupu samochodów Pionki staramy się przede wszystkim stawiać na pełną wygodę współpracujących klientów, z takich też powodów oferujemy sporo różnych ułatwień. W pierwszej kolejności maksymalnie się staramy ograniczyć wszystkie formalności. Wstępną ofertę prezentujemy przy rozmowie telefonicznej, a po jej akceptacji umawiamy termin odbioru.

Po zepsute pojazdy jeździmy własnymi lawetami, a pracownicy naszej firmy mają zarówno pieniądze, jak również załatwiają niezbędne formalności. Dlatego też jeśli zamierzasz szybko i wygodnie pozbyć się swojego samochodu w Pionkach oraz miejscowościach w pobliżu, napisz do nas lub zadzwoń. Damy ci atrakcyjną propozycję, pieniądze przy odbiorze a także dokumenty niezbędne do wyrejestrowania.

Kasacja i złomowanie pojazdów Pionki

skup samochodów, auto złomKażdy samochód, jeżeli nawet jest popsuty albo z poważnymi uszkodzeniami, musi posiadać obowiązkową polisę komunikacyjną. Gdy właściciele takich aut nie zamierzają ponosić kosztów ubezpieczenia, to na przykład mogą oddać je do kasacji i wyrejestrować. A jeśli to zrobią w naszej firmie, to na tym jeszcze zyskają, gdyż jeśli chodzi o wyceny jesteśmy naprawdę konkurencyjni. Na oferowane przez nas usługi złomowania i kasacji aut Pionki posiadamy odpowiednie certyfikaty i pozwolenia, prowadzimy oczywiście w pełni legalną działalność gospodarczą.

Wieloletnia praktyka w tej branży będzie się przekładać na wysoki standard obsługi i dużą liczbę klientów, zarówno osób prywatnych jak również przedsiębiorstw i firm.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, do którego zaliczają lawety do przewożenia odbieranych pojazdów oraz wyspecjalizowane urządzenia służące do ich kasacji. Prowadzimy swoją działalność na obszarze miejscowości Pionki i miejscowości w pobliżu, lecz bez problemów dojedziemy w praktycznie każde, wyznaczone przez klienta miejsce.