Skup samochodów Przysucha

Auto Skup Przysucha – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomCzęść firm stosuje ograniczenia związane z rocznikiem skupowanych pojazdów, ich stanem technicznym czy markami. My nie wprowadzamy takich ograniczeń – jesteśmy zainteresowani każdym autem, które mają klienci naszej firmy. Nie ma dla nas znaczenia to, czy auto jest jeżdżące, jak wizualnie wygląda lub czy posiada ważne ubezpieczenie OC – kupimy każdy. Przy prowadzeniu skupu samochodów Przysucha staramy się przede wszystkim stawiać na wygodę i zadowolenie naszych klientów, dlatego też dajemy sporo różnych ułatwień. Przede wszystkim jak najbardziej staramy się ograniczyć wszystkie formalności.

Darmową, wstępną propozycję prezentujemy podczas rozmowy telefonicznej, a po jej akceptacji uzgadniamy termin odbioru. Po zepsute pojazdy przyjeżdżamy swoimi lawetami, a pracownicy naszej firmy posiadają zarówno pieniądze, jak również załatwiają sprawy formalne.

Dlatego też jeśli chcesz szybko i wygodnie sprzedać swój samochód w Przysusze oraz okolicznych miejscowościach, napisz do nas lub zadzwoń. Damy Ci dobrą wycenę, gotówkę przy odbiorze oraz dokumenty niezbędne do wyrejestrowania.

Kasacja i złomowanie pojazdów Przysucha

kasacja i złomowanie, auto złomKażdy samochód, nawet jeśli jest niesprawny albo poważnie uszkodzony, musi mieć obowiązkową polisę OC. Jeśli posiadacze takich pojazdów nie zamierzają ponosić kosztów ubezpieczenia, to mogą na przykład wyrejestrować je i zezłomować. A jeśli to zrobią w naszej firmie, to na tym jeszcze zyskają, gdyż pod względem stawek mocno wyprzedzamy konkurencję.

Na wszystkie świadczone przez nas usługi kasacji i złomowania aut Przysucha mamy niezbędne zezwolenia, oczywiście prowadzimy legalnie zarejestrowaną gospodarczą działalność.

Wiele lat doświadczenia w tej branży będzie się przekładać na wysokie standardy pracy i wielu zadowolonych klientów, zarówno prywatnych jak również przedsiębiorców. Mamy na wyposażeniu nowoczesny sprzęt, w skład którego wchodzą lawety do transportowania popsutych aut oraz dedykowane maszyny służące do złomowania.

Działamy przede wszystkim na obszarze miejscowości Przysucha oraz miejscowości w pobliżu, lecz możemy dojechać w dowolne, wyznaczone przez klienta miejsce.