Skup samochodów Przytyk

Auto Skup Przytyk – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomCzęść firm ma ograniczenia wiążące się z rocznikiem skupowanych pojazdów, ich markami czy stanem technicznym. U nas nie ma takich ograniczeń – zainteresowani jesteśmy wszystkimi autami, jakie mają nasi klienci. Nie będzie się dla nas liczyło to, czy auto jest jeżdżące, jak wygląda lub czy ma ważną polisę komunikacyjną OC – każdy weźmiemy.

Przy prowadzeniu skupu samochodów Przytyk po pierwsze staramy się stawiać na wygodę i zadowolenie współpracujących klientów, z takich też powodów oferujemy sporo rozmaitych ułatwień. W pierwszej kolejności staramy się maksymalnie zminimalizować sprawy formalne. Wstępną wycenę prezentujemy podczas rozmowy telefonicznej, a po zaakceptowaniu jej ustalamy datę odbioru.

Po popsute samochody podjeżdżamy swoimi lawetami, a nasi pracownicy mają zarówno pieniądze, jak też załatwiają niezbędne formalności. Tak więc jeżeli zamierzasz szybko i wygodnie sprzedać swój samochód w Przytyku oraz okolicznych miejscowościach, zadzwoń do nas. Damy ci atrakcyjną propozycję, gotówkę do ręki a także dokumenty niezbędne do wyrejestrowania.

Kasacja i złomowanie pojazdów Przytyk

kasacja i złomowanie, auto złomKażdy samochód, jeżeli nawet będzie popsuty lub mocno uszkodzony, musi mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC. Jeśli właściciele pojazdów tego typu nie chcą ponosić kosztów ubezpieczenia, to na przykład mogą oddać je do kasacji i wyrejestrować. A jeżeli to zrobią w naszej firmie, to jeszcze mogą na tym zarobić, gdyż jeśli chodzi o wyceny jesteśmy naprawdę konkurencyjni. Na oferowane przez naszą firmę usługi złomowania i kasacji aut Przytyk mamy stosowne zezwolenia, prowadzimy oczywiście zarejestrowaną działalność.

Wiele lat doświadczenia w tej branży ma przełożenie na wysoki standard obsługi i wielu klientów, zarówno osób prywatnych jak też firm różnych branż. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą lawety do przewożenia uszkodzonych samochodów oraz wyspecjalizowane urządzenia odpowiedzialne za kasację.

Przede wszystkim działamy na terenie miejscowości Przytyk oraz w jej okolicach, lecz dojedziemy bez problemów w praktycznie każde, wskazane miejsce przez klienta.