Skup samochodów Puławy

Autoskup Puławy – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomNasza propozycja nie tylko obejmuje kasację i złomowanie, ale także skup samochodów Puławy, bez względu na ich stan techniczny, rodzaj czy stopień uszkodzeń. W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie wprowadzamy tu ograniczenia – każdym auto możemy odebrać, wycenić i dobrze za niego zapłacić. Bez znaczenia jest również posiadanie ważnego ubezpieczenia czy przeglądu, nieposianie ich nie jest żadną przeszkodą dla zakończenia transakcji.

Naszym podstawowym celem jest szybka, sprawna obsługa oraz zadowolenie klientów, z takich też powodów maksymalnie ograniczamy niezbędne formalności. Wszelkie ustalenia, wiążące się z wyceną i umówieniem odbioru załatwiamy elektronicznie lub przez telefon. U nas nie musisz czekać tygodnia na przyjazd lawety, w większości przypadków będzie to załatwione następnego dnia. Identycznie jest z zapłatą za samochód i pozostałymi formalnościami.

Pracownicy naszej firmy mają przy sobie gotówkę, którą wypłacają od ręki, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty konieczne do wykreślenia samochodu z ewidencji i zwrotu części ubezpieczenia.

Kasacja i złomowanie pojazdów Puławy

kasacja i złomowanie, auto złomBardzo często poważniej uszkodzony lub zepsuty pojazd staje się dla posiadacza sporym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a do tego co roku trzeba za niego opłacać obowiązkowe ubezpieczenie OC, żeby nie narazić się na karę finansową. W takiej sytuacji często najlepszym rozwiązaniem będzie kasacja samochodu Puławy i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A decydując się na to z naszą firmą da się zarobić coś jeszcze na tym, gdyż dajemy bardzo wysokie w porównaniu z konkurentami stawki. Działamy w pełni legalnie, posiadamy zarejestrowaną działalność gospodarczą a także wymagane przepisami prawa certyfikaty i pozwolenia.

Długie lata na rynku dało nam duże doświadczenie w tej branży, co docenia wielu zadowolonych klientów biznesowych i indywidualnych. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny sprzęt. Nasze lawety dojeżdżają po odbiór niesprawnych aut, a ich utylizacja realizowana jest za pomocą wyspecjalizowanych urządzeń. Działalność prowadzimy między innymi na terenie Puław oraz w miejscowościach w pobliżu.