Skup samochodów Skaryszew

Auto Skup Skaryszew – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

kasacja i złomowanie, auto złomNasza oferta nie tylko obejmuje kasację i złomowanie, ale też skup aut Skaryszew, bez względu na ich stan techniczny, rodzaj czy uszkodzenia mechaniczne. W odróżnieniu do części naszej konkurencji nie wprowadziliśmy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać, wycenić i dobrze za niego zapłacić. Nie ma znaczenia również posiadanie ważnej polisy czy przeglądu, ich brak nie jest żadną przeszkodą dla zawarcia transakcji.

Nasz podstawowy cel to jest szybkość i sprawność obsługi oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego też maksymalnie ograniczamy niezbędne formalności. Pierwsze ustalenia, związane z wyceną i terminem odbioru przeważnie załatwiamy telefonicznie lub mailowo. Nie będziesz u nas czekał tygodnia na dotarcie lawety, z reguły jest to możliwe najpóźniej na następny dzień. Identycznie jest z wypłatą środków i pozostałymi formalnościami.

Pracownicy naszej firmy mają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty, niezbędne do wyrejestrowania samochodu i zwrotu nadpłaconego ubezpieczenia.

Kasacja i złomowanie pojazdów Skaryszew

kasacja i złomowanie, auto złomCzęsto poważniej uszkodzony lub zepsuty samochód jest dla jego posiadacza sporym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a poza tym płacić trzeba za niego co roku płacić obowiązkowe ubezpieczenie OC, aby się nie narazić na poważne kary. W takim przypadku często najlepszą opcją będzie kasacja auta Skaryszew i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A decydując się na to z naszą firmą można jeszcze na tym zarobić, gdyż dajemy niezwykle atrakcyjne w stosunku do konkurencji stawki. Funkcjonujemy w pełni legalnie, mamy zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz wszystkie wymagane przez przepisy zezwolenia i certyfikaty.

Długie lata na naszym rynku dało nam duże doświadczenie w branży, co docenia wielu zadowolonych klientów prywatnych i biznesowych. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami przyjeżdżamy aby odebrać uszkodzone pojazdy, a ich kasacja realizowana jest przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Skaryszewa oraz w miejscowościach w okolicy.