Skup samochodów Skarżysko Kamienna

Auto Skup Skarżysko Kamienna – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomNasza oferta nie tylko obejmuje kasację i złomowanie, ale też skup samochodów Skarżysko Kamienna, bez względu na ich stan techniczny, typ czy uszkodzenia mechaniczne. W odróżnieniu do wielu konkurencyjnych firm nie wprowadzamy tu ograniczenia – każdy samochód możemy odebrać i dobrze za niego zapłacić. Nie ma znaczenia również posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, nieposianie ich nie będzie przeszkodą dla zawarcia transakcji.

Nasz podstawowy cel to jest sprawna, wygodna obsługa i pełne zadowolenie klientów, z tego też powodu staramy się maksymalnie ograniczyć sprawy formalne. Pierwsze ustalenia, związane z wyceną i umówieniem się na odbiór załatwiamy elektronicznie lub przez telefon. U nas nie trzeba czekać dwóch tygodni na dotarcie lawety, w większości przypadków możliwe to będzie w następnym dniu. Tak samo jest z zapłatą za samochód oraz resztą formalności. Pracownicy naszej firmy posiadają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty konieczne do wykreślenia samochodu z ewidencji i zwrotu nadpłaconej polisy.

Kasacja i złomowanie pojazdów Skarżysko Kamienna

kasacja i złomowanie, auto złomBardzo często poważnie zepsuty czy uszkodzony pojazd może być dla jego posiadacza sporym problemem. Zajmuje dużo miejsca, a oprócz tego co roku trzeba za niego płacić obowiązkowe ubezpieczenie OC, aby nie narazić się na karę finansową. W takich sytuacjach często najlepszym rozwiązaniem będzie złomowanie samochodu Skarżysko Kamienna i pozbycie się problemów z tym związanych. A robiąc to w naszej firmie da się zarobić coś jeszcze na tym, gdyż proponujemy naprawdę ciekawe w porównaniu z konkurentami stawki. Pracujemy całkowicie legalnie, prowadzimy działalność gospodarczą a także wymagane przepisami prawa certyfikaty i zezwolenia.

Długie lata na naszym rynku dało nam bogate doświadczenie w tej branży, co miało okazję docenić wielu zadowolonych klientów biznesowych i prywatnych. Nasz duży atut to bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt. Nasze lawety dojeżdżają po odbiór niesprawnych aut, a ich utylizacja realizowana jest za pomocą wyspecjalizowanych urządzeń. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Skarżyska Kamiennej oraz w miejscowościach w okolicy.