Skup samochodów Starachowice

Auto Skup Starachowice – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

kasacja i złomowanie, auto złomNasza propozycja obejmuje nie tylko kasację i złomowanie, ale też skup aut Starachowice, bez patrzenia na ich ogólny stan, model czy posiadane uszkodzenia. W odróżnieniu do naszej konkurencji nie wprowadzamy tu ograniczenia – każdy pojazd możemy odebrać, wycenić i zapłacić za niego odpowiednio. Bez znaczenia jest również posiadanie ważnej polisy czy przeglądu, ich brak nie żadną przeszkodą nie będzie dla zakończenia transakcji.

Naszym podstawowym celem jest szybka, sprawna obsługa oraz zadowolenie naszych klientów, tak więc ograniczyliśmy do minimum wszystkie formalności. Ustalenia i negocjacje, związane z przygotowaniem wyceny i umówieniem się na odbiór przeważnie załatwiamy przez telefon lub mailem. Nie będziesz u nas czekał kilku dni na lawetę, z reguły możliwe to będzie w następnym dniu. Taka sama jest sytuacja z wypłatą środków oraz innymi formalnościami. Nasi pracownicy posiadają przy sobie gotówkę, którą wypłacają od ręki, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty, niezbędne do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu nadpłaconego ubezpieczenia.

Kasacja i złomowanie pojazdów Starachowice

skup samochodów, auto złomBardzo często poważnie zepsuty czy uszkodzony samochód może być dla jego posiadacza sporym problemem. Gdzieś musi stać, a oprócz tego trzeba za niego co roku opłacać płacić wymagane ubezpieczenie OC, żeby nie narazić się na poważną karę. W takim przypadku niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem będzie kasacja auta Starachowice i pozbycie się związanych z tym kłopotów. A decydując się na to z naszą firmą można jeszcze na tym zarobić, gdyż dajemy naprawdę ciekawe w porównaniu z konkurentami ceny. Funkcjonujemy całkowicie legalnie, posiadamy zarejestrowaną działalność a także wszystkie wymagane przepisami pozwolenia i certyfikaty.

Wiele lat na naszym rynku dało nam sporo doświadczenia w branży, co miało okazję docenić wielu usatysfakcjonowanych klientów biznesowych i indywidualnych. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Nasze lawety dojeżdżają po niesprawne auta, a ich kasacja jest realizowana za pomocą wyspecjalizowanych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Starachowic oraz w miejscowościach w okolicy.