Skup samochodów Szydłowiec

Auto Skup Szydłowiec – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

kasacja i złomowanie, auto złomPropozycja naszej firmy obejmuje nie tylko kasację i złomowanie, ale także skup pojazdów Szydłowiec, bez względu na ich techniczny stan, markę czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdy samochód możemy odebrać, wycenić i dobrze za niego zapłacić. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, brak tych dokumentów nie jest żadną przeszkodą dla zakupu.

Naszą główną ideą jest sprawna, wygodna obsługa oraz zadowolenie klientów, z tego też powodu ograniczyliśmy do minimum niezbędne formalności. Wszelkie ustalenia, wiążące się z przygotowaniem wyceny i umówieniem się na odbiór najczęściej załatwiamy telefonicznie lub mailowo. Nie będziesz u nas czekał kilku dni na przyjazd lawety, z reguły możliwe to będzie w następnym dniu. Identycznie jest z zapłatą za samochód i resztą formalności. Nasi pracownicy posiadają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także wystawiają przy odbiorze komplet dokumentów, niezbędnych do wyrejestrowania samochodu i zwrotu części ubezpieczenia.

Kasacja i złomowanie pojazdów Szydłowiec

skup samochodów, auto złomBardzo często poważniej popsuty czy zniszczony pojazd jest dla posiadacza sporym problemem. Zajmuje dużo miejsca, a poza tym co roku trzeba za niego opłacać obowiązkową polisę, żeby się nie narazić na poważną karę. W takiej sytuacji niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem będzie kasacja auta Szydłowiec i pozbycie się związanych z nim problemów. A robiąc to w naszej firmie można na tym jeszcze coś zyskać, gdyż dajemy niezwykle wysokie w stosunku do konkurencji stawki. Pracujemy w pełni legalnie, posiadamy działalność gospodarczą a także wszystkie wymagane przez przepisy pozwolenia i certyfikaty.

Wiele lat na naszym rynku dało nam duże doświadczenie w branży, co miało okazję docenić wielu usatysfakcjonowanych klientów biznesowych i indywidualnych. Naszym dużym atutem jest bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt. Lawetami przyjeżdżamy po odbiór niesprawnych aut, a ich kasacja realizowana jest za pomocą specjalistycznych urządzeń. Swoje usługi świadczymy między innymi na terenie Szydłowca oraz w miejscowościach w okolicy.