Skup samochodów Warka

Auto Skup Warka – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

kasacja i złomowanie, auto złomCzęść firm ma ograniczenia wiążące się z wiekiem pojazdów, które skupują, ich stanem technicznym czy markami. My takich ograniczeń nie wprowadzamy – jesteśmy zainteresowani każdym autem, jakie posiadają nasi klienci. Nie ma dla nas znaczenia to, czy auto jest jeżdżące, jak wizualnie wygląda albo czy posiada ważną polisę komunikacyjną OC – kupimy każdy. Prowadząc skup samochodów Warka po pierwsze staramy się stawiać na pełne zadowolenie naszych klientów, z takich też powodów dajemy sporo rozmaitych ułatwień. W pierwszej kolejności jak najbardziej staramy się zredukowań sprawy formalne. Wstępną wycenę prezentujemy przy rozmowie telefonicznej, a po jej akceptacji ustalamy odbiór.

Po popsute samochody podjeżdżamy własnymi lawetami, a nasi pracownicy mają zarówno odpowiednią ilość gotówki, jak też załatwiają niezbędne formalności.

Dlatego też jeżeli chcesz wygodnie i szybko pozbyć się swojego samochodu w Warce oraz miejscowościach w pobliżu, napisz do nas lub zadzwoń. Dostaniesz atrakcyjną cenę, gotówkę przy odbiorze oraz komplet dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania.

Kasacja i złomowanie pojazdów Warka

kasacja i złomowanie, auto złomKażdy bez wyjątku samochód, jeżeli nawet jest niesprawny albo mocno uszkodzony, musi posiadać obowiązkową polisę komunikacyjną. Jeżeli właściciele takich aut nie chcą ponosić kosztów ubezpieczenia, to mogą na przykład oddać je do kasacji i wyrejestrować. A jeżeli zdecydują się na naszą firmę, to mogę jeszcze zarobić na tym, gdyż jeśli chodzi o wyceny jesteśmy naprawdę konkurencyjni. Na wszystkie świadczone przez nas usługi złomowania i kasacji aut Warka mamy niezbędne zezwolenia i certyfikaty, prowadzimy rzecz jasna legalnie zarejestrowaną działalność.

Długie lata doświadczenia w branży ma przełożenie na wysokie standardy pracy i dużą liczbę zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych jak też firm i przedsiębiorstw.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, do którego zaliczają lawety do transportowania popsutych samochodów oraz specjalistyczne urządzenia służące do złomowania. Swoją działalność prowadzimy na obszarze miejscowości Warka oraz w jej okolicach, lecz możemy dojechać w każde, wskazane miejsce przez klienta.