Skup samochodów Wierzbica

Auto Skup Wierzbica – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

kasacja i złomowanie, auto złomOferta naszej firmy obejmuje nie tylko złomowanie i kasację, ale też skup aut Wierzbica, bez względu na ich stan techniczny, model czy stopień uszkodzeń. W odróżnieniu do wielu konkurencyjnych firm nie wprowadziliśmy tu ograniczeń – każdy pojazd możemy odebrać, wycenić i zapłacić za niego odpowiednio. Nie ma znaczenia również posiadanie ważnego przeglądu czy polisy, nieposianie ich nie żadną przeszkodą nie będzie dla zakupu.

Naszym podstawowym celem jest szybkość i sprawność obsługi i zadowolenie klientów, tak więc ograniczyliśmy do minimum wszystkie formalności. Pierwsze ustalenia, związane z szacunkową wyceną i umówieniem odbioru najczęściej załatwiamy elektronicznie lub przez telefon. U nas nie musisz czekać kilku dni na przyjazd lawety, z reguły możliwe to będzie najpóźniej na następny dzień. Identycznie jest z rozliczeniem i pozostałymi formalnościami.

Pracownicy naszej firmy mają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają wszystkie dokumenty, niezbędne do wykreślenia pojazdu z ewidencji i zwrotu nadpłaconej polisy.

Kasacja i złomowanie pojazdów Wierzbica

skup samochodów, auto złomW wielu przypadkach poważnie uszkodzony lub zepsuty samochód staje się dla jego właściciela dużym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a oprócz tego co roku trzeba za niego płacić wymagane ubezpieczenie OC, aby nie narazić się na poważne kary. W takich sytuacjach często najlepszym wyjściem będzie złomowanie auta Wierzbica i pozbycie się problemów z tym związanych. A robiąc to w naszej firmie da się zarobić coś jeszcze na tym, ponieważ oferujemy bardzo wysokie w porównaniu z konkurencją ceny. Działamy całkowicie legalnie, prowadzimy działalność gospodarczą oraz wymagane przepisami certyfikaty i zezwolenia.

Wiele lat na rynku dało nam duże doświadczenie w tej branży, co doceniło wielu zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych. Nasz duży atut to bardzo nowoczesny, zaawansowany sprzęt. Lawetami dojeżdżamy po niesprawne auta, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy specjalnych urządzeń. Swoje usługi świadczymy między innymi na terenie Wierzbicy oraz w miejscowościach w okolicy.