Skup samochodów Wolanów

Auto Skup Wolanów – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

kasacja i złomowanie, auto złomOferta naszej firmy obejmuje nie tylko złomowanie i kasację, lecz również skup pojazdów Wolanów, bez względu na ich techniczny stan, markę czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie mamy tu ograniczeń – każdym auto możemy odebrać, wycenić i za niego należycie zapłacić. Bez znaczenia jest również posiadanie ważnego ubezpieczenia czy przeglądu, brak tych dokumentów nie będzie przeszkodą dla zakończenia transakcji. Naszą główną ideą jest sprawna, wygodna obsługa i pełne zadowolenie klientów, z takich też powodów maksymalnie ograniczamy niezbędne formalności.

Pierwsze ustalenia, związane z wyceną i umówieniem się na odbiór przeważnie załatwiamy elektronicznie lub przez telefon. U nas nie musisz czekać kilku dni na lawetę, w większości przypadków będzie to załatwione najpóźniej na następny dzień. Tak samo jest z rozliczeniem oraz pozostałymi formalnościami. Nasi pracownicy mają pieniądze przy sobie, które od razu wypłacają, a także przy odbiorze wystawiają komplet dokumentów, niezbędnych do wykreślenia samochodu z ewidencji i zwrotu nadpłaconej polisy.

Kasacja i złomowanie pojazdów Wolanów

skup samochodów, auto złomBardzo często mocniej uszkodzony lub zepsuty pojazd staje się dla posiadacza sporym problemem. Gdzieś musi stać, a do tego trzeba za niego co roku opłacać opłacać wymagane ubezpieczenie OC, żeby się nie narazić na karę finansową. W takim przypadku bardzo często najlepszym rozwiązaniem będzie złomowanie auta Wolanów i pozbycie się związanych z nim problemów. A robiąc to w naszej firmie da się na tym jeszcze coś zyskać, ponieważ oferujemy niezwykle atrakcyjne w stosunku do konkurencji ceny. Funkcjonujemy w pełni legalnie, posiadamy działalność gospodarczą oraz wszystkie wymagane przepisami zezwolenia i certyfikaty.

Wiele lat na naszym rynku dało nam sporo doświadczenia w branży, co doceniło wielu usatysfakcjonowanych klientów biznesowych i indywidualnych. Naszym dużym atutem jest bardzo nowoczesny, zaawansowany park maszynowy. Lawetami przyjeżdżamy aby odebrać uszkodzone pojazdy, a ich utylizacja wykonywana jest za pomocą specjalistycznych urządzeń. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Wolanowa oraz w miejscowościach w okolicy.