Skup samochodów Zwoleń

Auto Skup Zwoleń – Gotówka od ręki, pełna dokumentacja

AUTO SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

ZADZWOŃ 500-600-082

skup samochodów, auto złomNasza propozycja nie tylko obejmuje złomowanie i kasację, ale też skup aut Zwoleń, bez względu na ich ogólny stan, model czy uszkodzenia mechaniczne. W odróżnieniu do wielu konkurencyjnych firm nie wprowadzamy tu ograniczenia – każdy samochód możemy odebrać, wycenić i zapłacić za niego odpowiednio. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnej polisy czy przeglądu, brak tych dokumentów nie będzie przeszkodą dla zakupu.

Naszym podstawowym celem jest szybka, sprawna obsługa oraz zadowolenie naszych klientów, z takich też powodów do minimum ograniczyliśmy sprawy formalne. Ustalenia i negocjacje, związane z przygotowaniem wyceny i umówieniem odbioru przeważnie załatwiamy elektronicznie lub przez telefon.

Nie będziesz u nas czekał tygodnia na lawetę, w większości przypadków będzie to załatwione najpóźniej na następny dzień. Tak samo jest z wypłatą środków i innymi formalnościami. Nasi pracownicy mają przy sobie gotówkę, którą od razu wypłacają, a także wystawiają przy odbiorze wszystkie dokumenty, niezbędne do wykreślenia samochodu z ewidencji i zwrotu nadpłaconej polisy.

Kasacja i złomowanie pojazdów Zwoleń

kasacja i złomowanie, auto złomCzęsto poważnie popsuty czy zniszczony pojazd staje się dla jego posiadacza mocno problematyczny. Zajmuje cenne miejsce, a do tego co roku trzeba za niego płacić obowiązkową polisę, żeby się nie narazić na poważną karę. W takiej sytuacji bardzo często najlepszym rozwiązaniem będzie złomowanie i kasacja aut Zwoleń i pozbycie się problemów z tym związanych. A decydując się na to z naszą firmą da się na tym jeszcze coś zyskać, gdyż proponujemy naprawdę wysokie w porównaniu z konkurentami stawki. Działamy całkowicie legalnie, posiadamy zarejestrowaną działalność oraz wymagane przepisami prawa certyfikaty i pozwolenia.

Wiele lat na rynku dało nam bogate doświadczenie w branży, co doceniło wielu usatysfakcjonowanych klientów biznesowych i indywidualnych. Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny sprzęt. Lawetami przyjeżdżamy po odbiór niesprawnych aut, a ich kasacja jest realizowana przy użyciu specjalnych urządzeń.

Swoje usługi świadczymy między innymi na terenie Zwolenia oraz w miejscowościach w okolicy.